teisipäev, Juuli 25, 2006

Punane ja sinine

esmaspäev, Juuli 17, 2006

Hoidke pöialt!

Pilt aastast 2003, hääletme Viljandi folgilt tagasi Tartu. Pildistas Irina - sind pole väga ammu näinud - tervitused sulle :). Igatahes juhtus täna see, et algas Ringi järjekorras juba VI hääletusvõistlus: "Kas tunned maad VI"
ja olen ka osalemas, nii et hoidke pöialt. Kaardirakenduselt saate vaadata ka minu liikumisi lähipäevil.

kolmapäev, Juuli 12, 2006

Stairway to heaven

pühapäev, Juuli 09, 2006

Oliivipuu

See tunne tekkis oliivipuu all istudes, siis kui põrnikas otsis vihmaussi ja päkapikk poetas mõtteteri villassse kootud sussi. Ronk – kollane lind – lendas lõunasse mustaks saama, kuid julgusest jäi puudu. Kui ei jääks, siis oleks ta edasi kollane või värviks ennast hoopiski siniseks... Sebrale meeldis ka kunagi teistest erinev olla, aga kui tulid autod ja jalakäijad, siis enam mitte – nüüd tahaks ta olla pruunikas-kollane nagu lõvi ja sulanduda taimestikuga ühte. Õnneks pole talle veel keegi pähe astunud – liiklus pole savanni veel jõudnud. Karule meeldib asju huumoriga võtta, aga mesilased ei saa naljast aru. Jutustajale meeldib sündmustele värvi lisada...Vaatasin Hispaania pilte – nendega on natuke halvad lood. Nii et 1039st pildist 200 saamine ei tohiks probleem olla, aga kas ma ikka raatsin?

pühapäev, Juuli 02, 2006

Hispaania, naised

Eile oli fantastiline paev... yks asi on naha nii palju ilusaid naisi ja teine asi on ujuda kuuma Andaluusia paikese all maenolvale rajatud basseinis. Kui need veel koos oleksid olnud... ei, ma parem ei hakka siit praegu edasi motisklema... Juhtus see tapsemalt pisikese linna Ronda lahistel, kuhu me ekskursiooni kaigus laksime... Nimelt olid seal linnas toimumas paris mitmed pulmad korraga ja sealt need pidulikud tualetid... Krt, ikka joudsin tagasi naisteni.

Siin pidavat ka ilusad ja "coolid" mehed olema, aga seda ma ei tea - olen lihtsalt kuulnud usaldusvaarsetest allikatest :p. Oobime siin yhes sportlaste hotellis, peamiselt vist tegemist soudjate ja aerutajatega...

Yks kartusi - mitte haigestuda - on natuke teoks saamas, paar paeva on juba kurk valus ja nohu takistab hingamist. Palavus ja konditsioneerid ei lahe mitte kokku.

Siin on tore, olen teinud juba 619 pilti (kustutamisega naen vaeva Tartus) - vahemalt monedega olen paris rahul: needsamad naised Rondas (krt, jalle naised), moned windows XP´likud vaated ja tanavaelu iseloomustavad pildid. Kahjuks saan neid teiega jagada alles hiljem ja kahjuks ei ole ma eriti julge tanavapiltnik. Tahaks, aga jaab julgusest puudu... nii jaavad ka need huvitavamad pildid tegemata.

Veelkord pean mainima naisi - tahaks Eestis olla praegu. Rohkem ma neid seekord ei maini, aga kuna ma tana nendest niipalju raakinud olen, siis panen ka vastava pealkirja...

tevitused koigile! (ja see ei ole suunatud ainult "koigile naistele")

ps. pildi lisan siia tagantjargi juurde ja arvake ara, mida siia tulev pilt kujutab.