neljapäev, Juuni 29, 2006

Sevilla kuuldel

Tana soitsime bussiga linnast valja. Laksime Donana rahvuspargiga tutvuma. Paaril varasemal paeval olen ennetades paikesekreemi nakku maarinud, aga pole vaja lainud. Tana ei maarinud, aga oleks voinud. Tegelikult naoga ei olegi nii hullusti, kuiselja ja kuklaga. Ja ei ole ka seal miskit hullu, lihtsalt sargi paevitasin selga ja moned kohad said natuke liiga palju...
Moned valjarebitud marksonad loengutest (koiki lugeda tugeva hispaania aktsendiga): that is a bulldozer; everything is fenced - and very agressive fences; dam´s everywhere; hydrological nightmare...

Linn on kena, vaga palav ei ole, selles mottes on meil vedanud ja muud ei oskagi praegu oelda, muljeid on palju, aga kirja ei oska neid nagu panna - devalveeruvad.

laupäev, Juuni 24, 2006

Jaanid

Vaatasin maal kuidas räästad vett jooksevad, siis tilkuma hakkavad ja lõpuks see lakkab, et natukese aja pärast uuesti alata. Mesilased olid kolinud meie maja seina sisse.Võib juhtuda, et siia tuleb nüüd umbes 2 nädalane paus - olen kaugel ära.

neljapäev, Juuni 22, 2006

Kõnnin ära

esmaspäev, Juuni 19, 2006

Head õhtut!

Lõpetan töö ja valvur küsib, et jäid hilja peale? – Jah...
Homme jälle? – Jah... Head õhtut!
Sõidan koju... nägin ühte tuttavat ja siis teistki. Uskumatu kui vähese põhjal tunneb inimese ära... ma arvasin kuhu ta läheb, aga mitte sellepärast ei läinud ma sinna – Nüüd ma siis tean, mis tunne on pühapäeva õhtul üksi Zavoodis ühte õlut juua. „Üks” ja „üksi” kõlab kuidagi kurvalt, „esimene” on palju rõõmsam sõna. Ma ei ole kurb, olen mõtlik.... 25 aastat tagasi, või oli see väham või rohkem, juba olen unustanud - just lugesin ju, hävitasid Iisraeli hävitajad Iraagi tuuma tehase/jaama...Televiisorid igal pool – Jalgaplli MM käib ja inimesed vaatavad. Vaataks isegi... 12 kellalööki ja keegi lubab ennast jõkke uputada. Jälle üks tuttav nägu – ma näen teda viimasel ajal päris tihti, aga ma ei räägi temaga. Tean ühte fotograafi, kes... ma ei ole üle nädala pilti teinud – tahaks. Täna ei ole selline kui ühel varasemal päeval eelmisel nädalal... Klaasikillud, neetud, mul ei ole pumpa.
Tahan pesemas käia... ebameeldivalt haisev roheline trepikoda... Tahan tegeleda kodukaunistamisega – mul on üks plakat, varsti saan võibolla teise veel, olen sellel juba tükk aega silma peal hoidnud. Graafikud on värvilised.
Hommikusöögiks on mul porgandit, leiba, kefiiri ja üks kohuke... a, viinamarju on ja üks sulatatud juust ka...

neljapäev, Juuni 15, 2006

Brno suvekooli pildid

Nii mõned postitused tagsi lubatud Brno pildid on nüüd siis üles pandud. Rohkem praegu midagi ei ütlegi

teisipäev, Juuni 13, 2006

Täna on suvine ilm!

pühapäev, Juuni 11, 2006

Taevas ja puu

reede, Juuni 09, 2006

Jalgpall hakkab pihta!

Täna hakkab see siis pihta. Seekord ma vähemalt tean kellele pöialt hoida. Nimelt lähen 26ndal Hispaaniasse ja tagasi tulen 7ndal juulil. Finaal mängitakse vist 9ndal juulil, aga igatahes hoian ma Hispaaniale pöialt, et nad piisavalt kaugele jõuaks ja kohapealset möllu näeks.

kolmapäev, Juuni 07, 2006

Käisin kunagi ühikas

pühapäev, Juuni 04, 2006

Tagasi Tartus

Nii hea on jälle Tartus olla... siin lõhnab hoopis teistmoodi ja üldse on kõik kuidagi teistmoodi. Tahaks teiega oma Brnost saadud elamusi jagada, aga ei oska seda kuidagi tabavalt sõnadesse panna - liiga pikaks ja igavaks läheks. Oodake parem pilte, kui valiku teen ja üles riputan panen siia lehele viite (praegu lisasin tagantjärgi pildid ka kahe eelmise postituse juurde).
Koerad on lahedad, ja seda igal pool. Alljärgnev pilt on mingil määral sarnane ühe minu varasema koera pilti sisaldava postitusega.