reede, Jaanuar 21, 2005

Rekordeid purustades

Sellel nädalal olen püstitanud mitmeid rekordeid. Olen varasemate nädalatega võrreldes tükk maad vähem maganud ja söönud ning palju rohkem töötanud. Olen teinud kolm rohkem kui 12h tööpäeva. Võibolla oleks ka 4 tulnud, aga ühel päeval oli isa sünnipäev ja täna lihtsalt ei suuda ja ei taha. Kui ma eile öösel kella kolme paiku magama läksin, siis hakkasid silme ees ja peas ringi käima kõik need andmetabelid, päringud, filtrid ja kaardid. Kusjuures päris mitu head mõtet käis läbi, aga siis jäin magama...
Lõunani oli päris hea töötada, aga siis tuli järsku migi tõrge ja praegu on pea täiesti tühi...Mis juhtus, miks ma nii teen? Järgmise nädala lõpus on tähtaeg, oleks kõige õigem vastus. See nädalavahetus ei jõua isegi lätti minna, sest arvatavasti veedan suure osa ajast tööl. Lätis on tädimehe juubel ja teise tädi poja sünnipäev.

Krt, kõrv valutab... huvitav, kas see on sellest kõrvatopitavast kõrvaklapist, sest olen seda ka varem paaril korral täheldanud, et kui palju kuulata nendega, siis mingi hetk hakkab kõrv valutama.

3 Comments:

Anonymous said...

edgars sepps, a r22gi fotost natukene.
ira

10:39 PM  
Anonymous said...

This post has been removed by a blog administrator.

10:39 PM  
edgar said...

kas sellest, mis toimub või tehnilisest poolest. sind huvitab vist esimene osa.
Andrese sünnipäeval sai käidud ja seal ka see pilt tehtud.

12:53 AM  

Postitage kommentaar

<< Home