Foorum ja jututuba

Tasuta foorumina on mugav kasutada keskkonda Nabble (http://n2.nabble.com/). See võimaldab luua tasuta ja lihtsalt oma foorumi (Start a Free Forum) ning seda soovitud veebilehele lisada (lingina või embed-koodina (paremas ülaservas link Embedding options)). Foorumi loomiseks ega sinna kirjutamiseks ja kirjade lugemiseks pole vaja ennast kusagile kasutajaks registreerida. Kirja kirjutamisel tuleb lihtsalt täita enda nime lahter (Your Name). Uue teema algatamiseks (kirja kirjutamiseks) tuleks klikkida lingil New Topic. Kui kiri lugemiseks avada, saab sellele vastata paremas servas olevast lingist Reply.

Näide katsetamiseks on siin:

Foorum (e-lõuna)

Lihtsa jututoa saab luua aadressil http://www.99chats.com/. Selleks tuleb küll esmalt kasutajaks registreeruda, kuid pärast saab loodud jututuba kasutada kes iganes juba kasutajatunnust omamata ja sisse logimata.

Kasutajatunnuse loomiseks klikkige nuppu Sign Up. Seejärel saate sisestada oma jututoa andmed: nime, valdkonna, märksõnad jms ning kopeerida loodud jututoa embed-koodi oma veebilehele. Kuna jututuba on mõeldud sünkroonseks suhtlemiseks, peaksite esmalt omavahel kokku leppima jututoa kasutamise aja ja siis sel ajal jututuppa sisenema (sisestades oma nime lahtrisse Choose a nickname).

Jututuba katsetamiseks: