SlideShare

SlideShare (http://www.slideshare.net/) on mugav ning tasuta võimalus loodud esitluste turvaliseks avaldamiseks ja levitamiseks. Sellel lehel enda esitluse avaldamiseks peate esmalt kasutajaks registreeruma, serveris olevate esitluste vaatamiseks ei pea üldjuhul kasutajatunnust omama.

Esmalt peate oma arvutis esitluse valmis tegema ja selle SlideShare serverisse laadima. Te saate määrata, kes teie esitlust näeb ja kes mitte. Samuti saate oma esitluse sünkroniseerida audiofailiga (selgitav jutt, muusika vm mp3-formaadis). Vaadake näidet ja juhendit:

Serveris olevaid esitlusi saab hiljem enda arvutisse salvestada või lisada oma veebilehele nn embed-koodiga, mis on toodud iga konkreetse esitluse juures.

Iga kasutaja saab serverisse salvestada kuni 100 MB. Toetatakse kõiki enamlevinud failiformaate: ppt, pps, pot, pptx, potx, ppsx (PowerPoint); odp, pdf (OpenOffice); key, zip or pdf (Apple Keynote). Tegelikult võite esitluse asemel kasutada ka dokumendi- ja tabelifaile: doc, docx, rtf, xls (Microsoft Office); odt, ods, pdf (OpenOffice).

SlideShare ingliskeelne tutvustus: http://www.slideshare.net/tour

Juhend: http://www.slideshare.net/weikoh/slideshare-juhend-presentation