Tere tulemast Edgar Sepa kodulehele!

UUDISED :: ARHIIV  
08.06.2004 - Uus algus
Minu uus kodu kolib varsti üle sinna > pildiloog
ja seda siin enam ei täiendata!

20.05.2004 - Kaalujälgimine
Teate seda pikka tõusu Toomemäele, mis algab TÜ peahoone tagant ja suundub TÜ ajaloomuuseumi juurde. Lähenesin sellele tõusule täna ja vaatasin, kuidas üks vormikam (tüsedam) naisterahvas pani tõusu alguses mingit silti puu külge ja hakkas siis ülesmäge sammuma. Jõudsin sildini ja lugesin midagi sellist: "Kaalu langetamise kerge tee..." Kaastundliku inimesena oli ta neile möödakäijaile, kes vihjest aru ei saa, ka telefoninumbri jätnud. :)

24.05.2004 - Üllatan ennastki...
...kell on praegu varajases hommikutunnis 4.15...olen eile kella 10.00 siiamaani praktiliselt kogu aeg arvuti taga istunud ja kirjutanud viimaseid ridu oma lõputöösse. Kirjutasin parasjagu ingliskeelset kokkuvõtet, kui järsku tuli mulle pähe selline luuletus:

                        Üks kaalukas karu
                     pidas metsas aru,
                  sest tema karu aru
               ei saanud aru,
            kuidas mesitaru
         varjab mee varu.

Huvitav, kas see ka midagi tähendab ja mis seos on sellel minu lputööga...?   - Igatahes olgu see pühendatud minu poolt kõigile hilistele töötajatele.

20.05.2004 - Varsti...
...muutub mu elu täielikult :). Nelja päeva pärast, esmaspäeval kell 17.00, on lõputöö esitamise tähtaeg, loodetavasti ma pääsen siis siit arvuti tagant vähemalt mõneks ajaks. Viimasest sissekandest on möödas üks päev vähem kui kuu aega, mida ma vahepeal teinud olen? Peaaegu midagi - paar-kolm lühikest väljasõitu, üks üleelatud veeavarii, lõputud tunnid arvuti taga ja mitmed loomingulised kriisid. Täna pühendasin ühe tunni spordile, varsti tulemas teaduskonna 10võistlus ja täna oli asjaosalistele välislaager TÜ staadionil. Läksin ka vaatama ja nüüd lihased valutavad...igasugune liigutamine enne 10v on liiast: võtab viimsegi vormi :)

SISUKORD:      

[ curriculum vitae ]      

[ materjalid ]      

[ pildigalerii ]      

[ viidad ]      


       edgar@ut.ee
PILDIGALERII:
    Loodus: elusloodus
    Loodus: taimed
    Venemaa reisi pildid
    Minu joonistusi

MATERJALID:
    Keskastme uurimustöö
    Alamastme uurimustöö

VIIDAD:
    Õppeinfosüsteem